ائوز سایتینیزه خوش گلیب سینیز

امروز : 4/9/1399
 
 
 
æÈ ÓÇیÊ ÔÎÕی ϘÊÑ Úáی  ǘÈÑ ÒÇÏå
 
 
نطفه دموکراسی و جامعه مدنی در آذربایجان بسته شده است.(سید محمد خاتمی) 

 
پیوندهای روزانه
نظرخواهی

روز گذشته با جمعی از دوستان موثر در امر انتخابات از تبریز به قصد مناطق مرزی راه افتاده و با عده ای از مردم شریف منطقه دیدار و مسئله مهم انتخابات ریاست جمهوری را در میان گذاشته و با هم تبادل اطلاعات کرده و از کم و کیف موضوع همدیگر را مطلع نمودیم. مردم نظرات مختلفی داشتند و هرکدام از هر دری سخن رانده و آرای خودشان را با اندک تغییراتی اعلام می داشتند.
مشخص است نظر ما مهندس موسوی بود و جالب است که اغلب مردم این نظر را تایید کرده و در تکمیل آن از موسوی با نام نیک یاد می کردند البته هنوز آرای کمیته امدادی ها ، سیب زمینی بگیران و دریافت کنندگان وجوه نقدی زیاد در اعلام آرایشان جدی به نظر نمی رسیدند.
در یکی از شهرها با عده ای دیگر از مردم خوش و بش کرده و نظر آنها را جویا شدیم که یکی از آنها با ظرافت کامل  و خاص گفت : ما به نخست وزیر موسوی رای خواهیم داد همان شخصی که بیست سال است خانه نشین شده است و این برای ما جالب بود و امیدوار کننده.
شب را به یکی از آبادی ها رسیده و اطراق نمودیم و فعالیت را با جلسه شروع کرده و بعد، پایان شب را با تلفن کردن به دوستان به انتها رساندیم.
امروز را نیز با عده ای دیگر از مردم ارتباط برقرار کرده و آنها را از موضوع مطلع ساختیم و بعد از ظهر منطقه را به قصد تبریز ترک و در محلی برای استراحت کوتاه توقف کردیم در همان محل یکی از دوستان که در ستاد تهران مستقر هستند به دوستمان زنگ زده و جویای وضعیت انتخاباتی شدند که دوستمان داشت توضیح می داد که نام یکی از دوستان همراه ما هم برده شد که ظاهراً بر مذاق دوستمان که در تهران در ستاد آرمیده و از همانجا استان را هدایت میکند خوش نیامده و تقریباً همه دوستانمان را با ناراحتی مواجه ساخت لازم به یادآوری است که این دوست ما و آن دوست تهران نشینمان همدیگر را از اوایل انقلاب شناخته و از مواضع همدیگر مطلع هستند
البته بعداً  همگی مسئله را بررسی کرده و تصمیم گرفتیم که به فراموشی بسپاریم چرا که اینگونه افراد به دنبال مطامعی هستند که شاید دوستان خط مقدم اصلاً در فکرش نیستند و به خاطر صداقت مهندس موسوی و نجات از وضع موجود، با ایشان همکاری میکنند نه به خاطر سفارشات تهران نشینان و کنترل از راه دور دوستان.
                                      18/2/1388

بازگشت به ليست
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به دکتر علی اکبرزاده میباشد